نمایش اخبار
پیش فروش واحدهای پروژه مسکونی کوهسار شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با ضمانت بانک خاورمیانه آغاز شد

بانک خاورمیانه برای نخستین بار در کشور استفاده از حساب امین را برای تامین مالی پروژه های ساختمانی از طریق پیش فروش واحدها، به مالکان و سازندگان ارائه می نماید. پروژه مجتمع مسکونی-تجاری کوهسار در منطقه کن تهران متعلق به شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (سهامی عام) نخستین پروژه ای است که از این روش تامین مالی می گردد.
پیش خریداران این پروژه در زمان انعقاد قرارداد پیش خرید، تضمین بانک خاورمیانه را در قالب یک تعهدنامه دریافت می کنند. بر این اساس بانک تعهد می کند که به عنوان امین پیش خریداران، اولا بر مصرف وجوه پرداختی پیش خریداران در محل پروژه نظارت داشته باشد و ثانیا چنانچه پروژه حداکثر پس از انقضاء سه ماه از تاریخ مقرر در قراردادهای پیش فروش آماده تحویل به پیش خریداران نگردد؛ بانک وجوه پرداختی پیش خریداران را با سود سالانه 20 درصد روز شمار بر اساس مبالغ پرداختي به ایشان مسترد نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص پروژه کوهسار و شرایط پیش فروش به وب سایت شرکت آستانه عرش مان (گروه شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران) به نشانی www.maanprops.com مراجعه فرمائید. همچنین برای تماس با دفتر فروش پروژه و دفتر مرکزی شرکت می توانید با شماره های 8- 44355077  ، 42877878 و 42877315 تماس بگیرید.

پیش خریداران می توانند پس از پیش خرید واحد و دریافت تعهدنامه بانک، جهت حصول اطمینان از اصالت تعهدنامه دریافتی به اداره عملیات اعتباری بانک خاورمیانه به نشانی خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) – نبش خیابان پنجم- ساختمان مرکزی بانک خاورمیانه-طبقه اول مراجعه فرمایند و یا با شماره های 42178103 و 42178105 تماس بگیرند.

تاریخ انتشار خبر: 1394/01/22 / شماره خبر: 167