شرکت‌های زیر مجموعه


بانک خاورمیانه علاوه بر ارایه تمامی خدمات یک بانک تجاری، سایر خدمات حوزه بازار پول و سرمایه را به صورت مستقیم و یا از طریق ایجاد شرکت‏‌های زیر مجموعه یا وابسته با رعایت مقررات و ضوابط بانک مرکزی ج.ا.ا و سازمان بورس و اوراق بهادار فراهم نموده است. در این راستا اقدامات موثری از جمله کسب مجوزهای اولیه از مراجع قانونی صورت گرفته است. این مجموعه‌ها عبارتند از:
 
 

شرکت کارگزاری بانک خاورمیانه

شرکت کارگزاری بانک خاورمیانه (سهامی خاص) در تاریخ 17 اسفند 1374 تحت شماره 120215 با سرمایه اولیه یکصد میلیون ریال در اداره ثبت اسناد و شرکت‌های استان تهران با نام شرکت کارگزاری سهام پویا (سهامی خاص) به ثبت رسید و در تاریخ 21 مرداد 1392 به شرکت کارگزاری بانک خاورمیانه (سهامی خاص) تغییر نام داد. شرکت کارگزاری بانک خاورمیانه خدمات کارگزاری بورس و اوراق بهادار و فرابورس و همچنین تکمیل زنجیره خدمات مالی را انجام می‌دهد. کارگزاری بانک خاورمیانه در حوزه‌های متنوعی فعال است و مجموعه ای از خدمات را به صاحبان کسب و کار ارایه می‌دهد. این خدمات در شش حوزه معرفی می‌شود:

 • معاملات اوراق بورس
 • معاملات اوراق فرابورس
 • معاملات برخط
 • سبدگردانی
 • صندوق‌های سرمایه‌گذاری
 • مشاور پذیرش اوراق بهادار
 • مشاور پذیرش فرابورس
 • مشاور عرضه اوراق بهادار
86083564
86080919
86080919 داخلی 200
info@mebbco.com
http://www.mebbco.com

تهران، خیابان آفریقا، خیابان دستگردی (بین آفریقا و ولیعصر)، شماره 277، طبقه اول

 

 

شرکت بیمه زندگی خاورمیانه 

بانک خاورمیانه در راستای تکمیل خدمات مالی قابل ارایه به مشتریان خود و استفاده بهینه از فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود در بازار، اقدام به تاسیس شرکت بیمه زندگی خاورمیانه نموده است. این شرکت اولین بیمه تخصصی کشور و فعال در بخش بیمه های زندگی (شامل بیمه عمر، بازنشستگی و مستمری) خواهد بود.
درخواست تاسیس شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در شهریورماه 1391 به تایید شورای عالی بیمه رسیده است و پذیره نویسی شرکت نیز در اسفندماه 1394 از طریق بازار سوم فرابورس انجام شده است. هیأت مؤسس شرکت هم اکنون پیگیر دریافت تأییدیه پذیره نویسی و انجام مقدمات لازم برای برگزاری مجمع عمومی مؤسس شرکت می‌باشد. با تأسیس این شرکت با سرمایه‌ای بالغ بر هزار و دویست میلیارد ریال در آینده نزدیک، شاهد ارایه کلیه خدمات بیمه‌ای در بخش بیمه‌های زندگی توسط بیمه زندگی خاورمیانه خواهیم بود.
شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، شرکت بیمه‌ای برپايه روزآمدترين تکنيک‌هاي مديريت سرمايه‌گذاري، مديريت ريسک، هوش تجاري، فناوری اطلاعات، نوآوري و خلق محصولات جديد بيمه‌اي خواهد بود. مدیران این شرکت امیدوارند بتوانند با بهره‌گيري از قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي بازار بيمه کشور، ضمن فرهنگ‌سازی برای بیمه‌های زندگی که مسلماً در توسعه اقتصادی کشور تاثیرگذار خواهد بود، سودآوری مناسبی نیز برای بیمه گذاران، سهامداران و سرمایه گذاران خود ایجاد نمایند.

41363000
88731183
info@melico.ir
http://melico.ir

تهران، خیابان احمد قصیر(بخارست)، خیابان ششم، شماره 7

 

 

شرکت داده‌پردازان سیمای آفتاب (سهامی خاص)

شرکت داده‌پردازان سیمای آفتاب (سهامی خاص) در تاریخ 17 بهمن 1391 تحت شماره 434335 در اداره ثبت اسناد و شرکت‌های استان تهران به ثبت رسید. شرکت داده‌پردازان سیمای آفتاب با هدف بومی‌سازی نرم‌افزارهای متمرکز بانکی با استانداردهای بین المللی و بهره‌گیری از مجموعه‌ای از متخصصین باتجربه درحوزه امور بانکی در زمینه طراحی، منطبق‌سازی، ساخت، تامین، پیاده‌سازی و راهبری سیستم‌های نرم‌افزاری تشکیل شده است. این شرکت با ارایه خدمات تخصصی و مشاوره‌ای و اجرای پروژه در زمینه‌های کامپیوتری، مکانیزاسیون و اتوماسیون، تحلیل، تولید، بهینه‌سازی و پیاده‌سازی سیستم‌های عملیاتی مدیریتی و خدماتی، نصب و راه‌اندازی و تامین تجهیزات سخت‌افزاری و شبکه، مجموعه‌ای از خدمات متنوع را به صاحبان کسب و کار در حوزه امور بانکی ارایه می‌دهد.


43657000
89776226
info@dsa.co.ir

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عربعلی (نوبخت) ، نبش خیابان 11، شماره 1
شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه (سهامی خاص)

شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه (سهامی خاص) با شماره ثبت 467640 از اداره کل ثبت شرکت‎ها و موسسات غیرتجاری شهر تهران و مجوز فعالیت شماره 319250 از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای اسفند ماه 1393 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.
خدمات:
 • خرید و فروش نقدی ارز
 • خرید و فروش نقدی مسکوکات
 • عملیات مربوط به حواله های ارزی
 • خدمات ارزی برون مرزی
22137840 - 22134053
22383059

http://exmeb.com
info@exmeb.com

تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، بین خیابان 7 و 9، شماره 84